Zaburzenia erekcji mogą być leczone na wiele sposobów. Panowie bardzo chętnie sięgają po suplement diety nazwany Permen. Jako, że jest to suplement diety składa się on niemalże wyłącznie z naturalnych składników oraz ekstraktów roślinnych. Można nabyć kilka wersji preparatu, gdzie ich specyfika działa różni się nieznacznie między sobą.

W związku z tym wyróżniamy Permen King, gdzie w jego skład wchodzi najwięcej L-argininy oraz można zakupić Permen Go! który działa bardzo szybko, a dla panów którym szwankuje libido dostępny jest Permen Sex Appetite. Wszystkie suplementy bazują na buzdyganku naziemnych, określanym mianem afrodyzjaku. Oprócz tego składają się one z żeń-szenia, l-argininy, witamin i skutecznych ekstraktów roślinnych, których działanie zostało udowodnione w badaniach.

Wymieniony w pierwszej kolejności ekstrakt z buzdyganka naziemnego odpowiada za tonizowanie oraz pobudzanie organizmu, dzięki niemu ma miejsce zwiększenie ilości testosteronu w organizmie, a na dodatek krążenie zostaje poprawione. Dzięki zawartej w nim substancji protodioscynie następuje wzmocnienie doznań towarzyszących współżyciu, a dodatkowo ułatwia osiąganie erekcji. Z kolei żeń-szeń posiada korzystny wpływ na sprawność narządów płciowych, który został potwierdzony przez badaczy.

Pozytywny wpływ leku związany jest z dłuższym wzwodem https://kamagra2020.pl/prod_kamagra100gold.html , a także zwiększoną ochotą na intymne zbliżenia. Przyjmowanie L-argininy związane jest z rozszerzeniem naczynek krwionośnych, dzięki czemu większa ilość krwi jest w stanie dopłynąć do penisa, dzięki czemu u panów zmagających się z zaburzeniami erekcji istnieje możliwość na osiągnięcie wzwodu oraz współżycie z partnerką. Jak widać, aby być w stanie ponownie uprawiać seks nie trzeba koniecznie sięgać po leki przepisywane na receptę, gdyż obciążają one organizm. Suplement diety Permen jest także alternatywą dla panów, którzy z wielu względów nie mogą sięgać po silne leki na impotencję.